Zbiórka Mikołajkowa dla Dzieci z Domu dziecka „Słoneczne Wzgórze” we Fromborku

W dniach 22.11-03.12.2017 na naszym Wydziale odbyła się Zbiórka Mikołajkowa dla Dzieci z Domu dziecka „Słoneczne Wzgórze” we Fromborku, organizowana przez wydziałowy Samorząd Studencki.

Dzięki Studentom i Pracownikom Wydziału Nauk o Środowisku przedstawiciele Wydziału 5.12.2017r. po raz kolejny mogli zobaczyć uśmiechy i wdzięczność na twarzach dzieci, przekazując im paczki przy okazji wizyty w Domu Dziecka. Mikołajkowa Zbiórka Świąteczna to już tradycja na naszym wydziale, jest nam niezmiernie miło, że z roku na rok w zbiórce uczestniczy coraz więcej osób. W tym roku łącznie udało nam się zebrać 1620 zł oraz mnóstwo artykułów szkolnych i papierniczych.

Studentom oraz pracownikom Wydziału Nauk o Środowisku serdecznie dziękuje za ten wspaniały gest!